+48 59 842 25 47
Mickiewicza 13, Słupsk
pn - pt | 9:00 - 18:00
Mężczyzna w okularach pokazujący uniesiony w górę kciuk

Gwarancja adaptacji do okularów progresywnych

Gwarancja adaptacji to obecnie jedna z najbardziej pożądanych opcji w zakupie okularów progresywnych. Dzięki niej klienci mają pewność, że w przypadku niepowodzenia adaptacji ich oczu do nowych soczewek, mają prawo do wymiany na inne. W sklepie stacjonarnym Optyk J. Gill obowiązuje gwarancja adaptacji do wybranych soczewek progresywnych od renomowanych producentów. Warunkiem zgłoszenia reklamacji jest jej złożenie nie później niż miesiąc po odbiorze okularów.

W przypadku niesatysfakcjonującej jakości widzenia w okularach progresywnych, Klient ma prawo do wymiany soczewek na dwie pary jednoogniskowych lub dwuogniskowe. Przed uznaniem reklamacji konieczne jest jednak wysłanie soczewek do producenta w celu sprawdzenia, czy nie posiadają wad fabrycznych. W przypadku braku takowych, konieczne jest spotkanie z przedstawicielem producenta w celu ponownego sprawdzenia wszystkich parametrów. To on decyduje, czy zgłaszany dyskomfort można poprawić np. wymianą na inny rodzaj soczewek progresywnych, czy jedynym rozwiązaniem jest zamiana na dwie pary soczewek jednoogniskowych lub jedną parę dwuogniskowych.

Ważne jest, że soczewki będą z tego samego materiału i z tymi samymi uszlachetnieniami (powłoka antyrefleksyjna, barwienie, fotochrom). Barwienia i fotochrom nie dotyczą soczewek do bliży. Salon nie zwraca różnicy w cenie. Dzięki gwarancji adaptacji klienci mogą cieszyć się najlepszą jakością widzenia bez obaw o niesatysfakcjonujące efekty. W przypadku jakichkolwiek pytań, przedstawiciel sklepu Optyk J. Gill chętnie służy pomocą i udzieli niezbędnych informacji dotyczących gwarancji.

Regulamin: Regulamin promocji "Gwarancja adaptacji do okularów progresywnych"

Jesteśmy członkiem Krajowej Rzemeślniczej Izby Optycznej zrzeszającej dyplomowanych optyków okularowych Realizujemy zlecenia na soczewki okularowe refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia Zostaliśmy wyróżnieni tytułem Hoya Super Ekspert nadawanym salonom zapewniającym najlepsze doradztwo produktowe Zostaliśmy wyróżnieni tytułem Seiko Super Ekspert nadawanym salonom zapewniającym najlepsze doradztwo produktowe

Optyk J. Gill

Od czterdziestu lat oferujemy mieszkańcom Słupska i okolic kompleksową obsługę w zakresie ochrony i korekcji wzroku.

Współpraca doświadczonych specjalistów - lekarza okulisty, dyplomowanego optometrysty i dyplomowanego mistrza optyki okularowej - zapewnia wysoką jakość diagnostyki i usług. Wspierający ich zespół doradców klienta pomaga sprawnie przejść przez cały proces wykonywania okularów korekcyjnych ułatwiając podjęcie właściwej decyzji.

MASZ PYTANIE?

GODZINY

dzisiaj
zamknięte
jutro
09:00 - 18:00
wt, 21.5
09:00 - 18:00
śr, 22.5
09:00 - 18:00
cz, 23.5
09:00 - 18:00
pt, 24.5
09:00 - 18:00
sb, 25.5
zamknięte